•  

    0324 325 98 68

  •  

    tugbamtemizlik@gmail.com

Mersin Koltuk Yıkama / 04 Haziran 2021, 11:32

Mersin Temizlik Şirketleri genel olarak koltuk yıkama da en iyi temizlik hizmetini sizlere sunan kurumsal bir firmadır. Bunun için Mersin Koltuk Yıkama Şirketleri içerisinde arama kriterlerine uygun bir firmadır.

Koltuk yıkama da yapılan bir hata kirlenen koltukları bezle silip temizlemeye çalışmaktır. Bezle silerek temizlenmeye çalışılan koltuk her ne kadar ilk başta temiz gibi görünse de aslında tek yapılan kiri koltuğun içine gömmektir. Dolayısıyla aynı kir tekrar ortaya çıkar. Sizlerin ve çocuklarımızın sağlığı için ve  hijyen konusunda da yeterli değildir.

Mersin Temizlik şirketi koltuklarınızı son teknoloji koltuk yıkama makineleriyle yerinde yıkar. Kullandığımız koltuk yıkama şirketi makineleri temiz suyu tazyikle püskürtüp aynı anda kuvvetli vakumla çekerek kiri söker alır. 2 Saat içinde bir takım koltuğunuz yeni gibi tertemiz olur.

Kısa Sürede Etkili Temizlik Yapılır
Vakum yöntemi kiri söker alır..
Hijyeniktir, silme yöntemindeki gibi kiri koltuğun içine gömmez, vakkumla kiri içinden alır...
Koltuk Yıkama Şirketi; işini meslek olarak belirlemiş, kurs verilerek özel olarak yetiştirilmiş koltuk yıkama servislerimiz size hizmet etmek için telefonunuzu bekliyor. Ailenizin sağlığını tehlikeye atmayın. Koltuklarınızı yıkama için güvenli ellere teslim edin. Koltuk Temizlime özen gösterilmesi gereken çok ciddi bir iştir. Sizin her söylediğinizi ciddiye alan ve %100 müşteri memnuniyeti sağlayan firmamızla çalışmaktan memnun kalacağınıza GARANTİ VERİYORUZ.

Koltuk Yıkama en kötü ihtimalle yılda bir kere yapılmalıdır. Yıkama işlemi görmeyen koltuğun üzerindeki lekelerin kalıcı olabilme ihtimali çok yüksektir. Belli periyotlarda yıkanan koltuk hem hijyen hemde görünüm bakımından çok daha iyi olacaktır aynı zamanda kullanım ömrü de artacaktır.

Mersin Temizlik Şirketi - Alo Temizlik Şirketleri Hattı (0324) 325 98 68 – 0533 021 50 34

mersin temizlik şirketleri, mersin temizlik firmaları, mersin temizlik hizmetleri, temizlik şirketleri mersin, mersin temizlik şirketi