•  

    0324 325 98 68

  •  

    tugbamtemizlik@gmail.com

  • Mersin Temizlik Şirketleri -
  • - Mersin Temizlik Hizmetleri

Mersin Temizlik Şirketleri

    Mersin’de bulunan temizlik şirketleri giderek büyüyen bir yapıya sahiptir. Birçok yere hizmet sağlanmaktadır. Bunlar okul, ev, hastane, apartman temizliği olarak değişmektedir. En çok sunulan hizmetlerin başında apartman ve ev temizliği gelmektedir. Bunların yanında ofis temizliği de son zamanlarda sık olarak talep edilmeye başlanmıştır. Birçok inşaat firması inşaatın ince işlerini bitirdikten sonra da temizlikçi tutarak anahtar teslim evlere evi hazırlamaktadır. Mersin temizlik şirketleri bu hizmetlerin hepsini verebilmektedir. Birçok yerde farklı birçok kurum tarafından kaliteli bir hizmet sunulmaktadır.

Temizlikte Önemli Olan İpuçları Nelerdir?

Mersin temizlik şirketleri bir yerde temizlik yaparken önce nelere dikkat eder? Birçok kişi temizlik yaparken etrafa hiç bakmadan doğrudan olarak temizliği başlar fakat önce bir etrafa bakıp keşif yapmak gerekir. Hangi kısımların daha kirli, hangi kısımların tozu alınacak bu keşifte her şey belirlenir. Çünkü ona göre bir temizlik sıra belirlenir. Önce tozlar alınmaz. Çünkü toz alındıktan sonra yerleri süpürüp silerseniz tozunu aldığınız yerler yeniden tozlanır. Bu nedenle tüm işin belirli bir sıra yapılması gerekir. Ayrıca bu sırada halılarda veya koltuklarda olan lekeler için uygun olan deterjanlar tespit edilmelidir.

Lekelerin Çıkması Nasıl Sağlanır?

Farklı lekeler farklı yollarla çıkmaktadır. Mersin temizlik şirketleri tarafından yayınlanan bir açıklamaya göre farklı lekelere farklı yöntemler kullanarak yaklaşmak gerekir. Örneğin halıya veya koltuğa yapışan sakız, bunun iş buz kullanılması önerilmektedir. Buz sakızı dondurur. Donan sakız kırılarak parça parça dökülür. Mürekkep lekeleri veya cebimizde, çantamızda yaşadığımız kalemlerin akması sonucu oluşan lekeler, bu lekeler saç spreyi ile kolayca çıkmaktadır. Çay lekeleri, çay lekesi ye olmuşsa ve ılıksa bu lekeyi ıslak bir bezle ovarak yumuşatmanız gerekir, kurumuş bir çay lekesi ise limon suyu kullanmak kesin çözüm olur.

Düzenli Olarak Eve Temizlikçi Alabilir Miyim?

Düzenli olarak eve, ofise, apartman dairesine veya depo temizliği gibi birçok yerde hizmet verem Mersin Temizlik şirketleri bu işte uzun yıllardır hizmet vermektedir. Son zamanlarda inşaatlara da düzenli olarak giden ekipler vardır. İnşası biten apartmanların tüm camlar, mutfak dolapları, camlar ve kapılar titizlikle temizlenir. Müsait olduğunuz zamanlara uygun olarak temizlikçilerin gelmesini sağlayarak işlerinizi yaptırabilirsiniz. Farklı şirketlerin farklı saatleri uygun olabilir. Bu nedenle önceden arayarak randevu almak sizin için daha iyi olmaktadır.

Deterjanlar Şirket Tarafından Mı Karşılanır?

Temizlik çalışanları işe oldukça profesyonel yaklaşır ve temizlenmemiş bir yer bırakmaz. Şirket ekipmanları kendisi getirmektedir. Sadece deterjanlar değil. Şirketin sahip olduğu profesyonel cihazlar, yer ve parke temizleyici, cam yüzeylerini temizleyici, çeşitli mikrofiber bezler ve bunların yanında birçok deterjan ile hizmet verilmektedir. Ayrıca şirket önceden eve bir göz gezdirerek gerekli olan eşyaları önceden tespit etmektedir ve buna uygun olarak hazırlanmaktadır.

mersin temizlik şirketleri, mersin temizlik firmaları, mersin temizlik hizmetleri, temizlik şirketleri mersin, mersin temizlik şirketi